Images-loading
Okresní kolo SOČ - postup do kraje!

Okresní kolo SOČ - postup do kraje!

Dne 6. 4. 2017 se na naší škole konal další ročník okresního kola ve Středoškolské odborné činnosti. Letos se soutěže zúčastnilo devět velmi kvalitních prací ze sedmi soutěžních oborů.

Naši školu úspěšně reprezentovala Petra Kovalová ze ZL4 s prací zaměřenou na spánek a poruchy spánku. Odborná porota, která se skládala z pedagogů, primářky oddělení ON Trutnov a dvou zástupců Univerzity Hradec Králové, u Petřiny práce vyzdvihla především vysokou kvalitu formální stránky práce a velmi kvalitně zpracovaný výzkum. Petra tedy zcela zaslouženě postoupila spolu s dalšími účastníky do krajského kola, které se koná 11.5.2017 v Hradci Králové.

Blahopřeji Petře k postupu, děkuji odborné porotě za výbornou spolupráci a těším se na další kolo SOČ zase za rok!

Ing, Mgr. Miluše Matějcová