Images-loading
3. ZL a 3. ZAA na „rajzu“ v zahraničí

3. ZL a 3. ZAA na „rajzu“ v zahraničí

Utekly téměř tři týdny od příjezdu tříd ze sportovního kurzu. Jelikož se žádná dobrá duše z řad studenstva nenašla, aby se svěřila, i případně sdělila „ostatním“ pár informací o tom, jak se tam měla, co zažila, jak si to užila, jak sbírala body, léčila puchýře, někdy překonala i sama sebe, bez dozoru nejbližších ..., tak nám to nedalo a sepsali jsme pár postřehů …

Odjezd: 7. 9. 2018, příjezd: 16. 9. 2018, adresa: San Marino, Lopar, Rab, Chorvatsko

Lopar je nejsevernější turistické městečko na chorvatském ostrově Rab. Je složené téměř jen z restaurací, hotelů a ubytoven. Lopar má i velký kemp San Marino, pojmenovaný podle svatého Marina, který dle legendy pochází právě z Loparu.

Počasí bylo předem objednáno u sv. Petra a on s tím evidentně neměl problém, proto jsme mohli v pohodě splnit nabitý, pestrý program kurzu v přenádherném „koutu“ světa, s průzračnou vodou, písčitou pláží, sluníčkem, doplněný o usměvavou, někdy i bojovnou náladu, pochopení, solidní a téměř bezproblémový přístup mužstva, za což si zaslouží pochvalu a poděkování, jak jsme to společně „bezva“ zvládli.

Věříme, že se alespoň vzpomínkami budeme všichni vracet k hezky prožitým dnům ze začátku letošního školního roku.

No, posuďte sami https://www.chorvatsko.cz/kvaros/rabos.html

Hampelová, Petrskovský, Scholzeová, Bernkopfová, Rouha