Images-loading
Návštěva delegace z Finska, Makedonie a Španělska

Návštěva delegace z Finska, Makedonie a Španělska

V týdnu od 25. do 29.11. naši školu navštívila početná delegace (22 osob) studentů a učitelů z Finska, Makedonie a Španělska. Hosté z partnerských škol zde absolvovali sérii přednášek a praktických cvičení z oblasti ošetřovatelství, navštívili zdravotnická zařízení v okolí a objevili krásy podzimního Adršpachu. Zahraniční studenti mimo jiné strávili dva dny na praxi v Oblastní nemocnici Trutnov. 

Setkání se konalo v rámci projektu Nursing schools from the Czech Republic, Finland, Macedonia and Spain are comparing performance of nursing procedures, reg. č. projektu je 2018-1-CZ01-KA229-047990.

Další setkání v rámci tohoto projektu se bude konat v březnu v Makedonii a zúčastní se ho 5 studentů a dva vyučující naší školy.


M. M.