Suplování:   Úterý 6.12.2022 (lichý týden)

datum výpisu: 6.12.2022 (7:42)

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hofmanová Jana (PN)

   

KUŽ

KUŽ

KOT

..

KUŽ

         

Hampelová Irena (PřZ)

       

SCHO

 

-

-

SCHO

SCHO

   

Nedomlelová Pavlína (OČR)

   

-

-

-

-

....

BER

GAIS

GAIS

   

Říhová Petra (AŠ)

                 

....

-

-

Schwab Tereza (PřZ)

-

-

....

ŠKL

REJ

-

-

-

-

-

-

-

Sogel Jaroslav (AŠ)

                 

-

-

-

Smetanová Karolína (sick)

   

....

-

..

..

           

Šklubalová Lenka (AŠ)

                 

-

-

-

Tremlová Alena (AŠ)

                 

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bernkopfová Lucie

6.hod

spojeno (NED OČR)

OSE

PS2A (ose3)

(OSE3)

 

Čadová Petra

9.hod

přesun >>

SZCh

ZL4. (SZCH)

 

na 13.12. 10.hod

Filipi Jiří

6.hod

odpadá

ZPV

OA2B

 

zrušeno

Gaislerová Hana

4.hod

navíc

KLP

PS2A

(DEJ)

do úvazku

 

7.hod

spojeno (NED OČR)

OSE

PS2A (ose3)

(OSE1)

 
 

8.hod

spojeno (NED OČR)

OSE

PS2A (ose3)

(OSE1)

 

Janáková Lea

0.hod

přesun <<

ANJ

PS4B (Sk.2)

(ANJ1)

z (30.11. 4.hod)

Kořínek Pavel

6.hod

navíc

OPC

DVS3

(OSE)

do úvazku

 

7.hod

navíc

OPC

DVS3

(OSE)

do úvazku

Kotyková Libuše

3.hod

supl. (HOF PN)

TĚV

PS4B (Sk.2)

(TEV)

za odpadlou

Převlocká Lucie

4.hod

přesun <<

KLP

ZL4.

(PSP)

z 5.12. 4.hod

 

10.hod

přesun <<

SZZ

ZL4. (SZKL)

(OSE)

z (29.11. 9.hod)

Kuželová Zuzana

1.hod

změna

ANJ

PS4A (sk.1)

(OSE2)

 
 

1.hod

spojeno (HOF PN)

ANJ

PS4A (sk.2)

(OSE2)

 
 

2.hod

spojeno (HOF PN)

ANJ

PS4A (sk.2)

(ANJ2)

 
 

4.hod

navíc

ANJ

PS4B (Sk.1)

(ANJ2)

do úvazku

 

4.hod

odpadá

ANJ

PS4B (Sk.1)

 

zrušeno

 

5.hod

spojeno (HOF PN)

ANJ

PS4A (sk.1)

(TEV)

 

Scholzeová Iva

3.hod

supl. (HAM PřZ)

TĚV

ZL2. (sk.1)

(P)

za odpadlou

Šklubalová Lenka

4.hod

odpadá

ČJL

PS2A

 

zrušeno

Trejbalová Jana

4.hod

přesun >>

PSY

ZL4.

 

na 5.12. 4.hod

Vik Petr

6.hod

navíc

EKO

OA2B

(2.B)

do úvazku

Změny v rozvrzích tříd:

OA2B

6.hod

EKO

 

(2.B)

navíc

Vik Petr

 
 

6.hod

ZPV

   

odpadá

 

(Fi)

PS2A

4.hod

KLP

 

(DEJ)

navíc

Gaislerová Hana

 
 

4.hod

ČJL

   

odpadá

 

(ŠKL)

 

6.hod

OSE

ose3

(OSE3)

spojí

Bernkopfová Lucie

(NED)

 

7.hod

OSE

ose3

(OSE1)

spojí

Gaislerová Hana

(NED)

 

8.hod

OSE

ose3

(OSE1)

spojí

Gaislerová Hana

(NED)

PS4A

1.hod

ANJ

sk.1

(OSE2)

změna

Kuželová Zuzana

 
 

1.hod

ANJ

sk.2

(OSE2)

spojí

Kuželová Zuzana

(HOF)

 

2.hod

ANJ

sk.2

(ANJ2)

spojí

Kuželová Zuzana

(HOF)

 

5.hod

ANJ

sk.1

(TEV)

spojí

Kuželová Zuzana

(HOF)

PS4B

0.hod

ANJ

Sk.2

(ANJ1)

přesun <<

Janáková Lea

z (30.11. 4.hod)

 

3.hod

TĚV

Sk.2

(TEV)

supluje

Kotyková Libuše

(HOF)

 

4.hod

ANJ

Sk.1

(ANJ2)

navíc

Kuželová Zuzana

 
 

4.hod

ANJ

Sk.1

 

odpadá

 

(KUŽ)

 

4.hod

TĚV

Sk.2

 

odpadá

 

(HOF)

ZL2.

3.hod

TĚV

sk.1

(P)

supluje

Scholzeová Iva

(HAM)

ZL4.

4.hod

KLP

 

(PSP)

přesun <<

Převlocká Lucie

z 5.12. (Po) 4.hod

 

4.hod

PSY

   

přesun >>

 

na 5.12. (Po) 4.hod

 

9.hod

SZCh

SZCH

 

přesun >>

 

na 13.12. (Út) 10.hod

 

10.hod

SZZ

SZKL

(OSE)

přesun <<

Převlocká Lucie

z (29.11. 9.hod)

DVS3

6.hod

OPC

 

(OSE)

navíc

Kořínek Pavel

 
 

7.hod

OPC

 

(OSE)

navíc

Kořínek Pavel

 

 

 

Suplování:   Středa 7.12.2022 (lichý týden)

datum výpisu: 6.12.2022 (7:42)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

DVS3

             

E

E

     

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hofmanová Jana (PN)

   

-

-

-

-

-

-

LEB

LEB

   

Juklíčková Jindra (AŠ)

             

Šu

....

     

Nedomlelová Pavlína (OČR)

   

....

....

-

....

....

....

....

....

   

Nývltová Ivana (PřZ)

             

..

..

-

-

 

Kuželová Zuzana (s)

     

-

-

-

           

Slámová Michaela (AŠ)

             

Cp

-

-

   

Schubertová Lucie (E)

             

..

..

     

Schwab Tereza (PřZ)

     

ŠKL

-

-

-

         

Talábová Lenka (jiný)

               

Šg

Šg

-

-

Zástavová Stanislava (PřZ)

               

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Čapek Karel

6.hod

supl. (Sl AŠ)

ČJL

OA4B

(4.B)

přespočetná hod.

Hampelová Irena

4.hod

navíc

TĚV

PS4B (Sk.1)

(TEV)

do úvazku

 

4.hod

odpadá

TĚV

PS4B (Sk.1)

 

zrušeno

Janáková Lea

4.hod

odpadá

ANJ

PS4B (Sk.2)

 

zrušeno

Matějcová Miluše

5.hod

změna

FYZ

ZL4.

(OSE)

 

Schubertová Lucie

8.hod

přesun <<

OPF

DVS3

(mim)

z (23.11. 7.hod)

 

9.hod

přesun <<

OPF

DVS3

(mim)

z (23.11. 6.hod)

Šilingová Michaela

7.hod

supl. (Ta jiný)

TĚV

OA4A

(TVo)

přespočetná hod.

 

8.hod

supl. (Ta jiný)

TĚV

OA4A

(TVo)

přespočetná hod.

Šklubalová Lenka

2.hod

spojeno (SCHW PřZ)

ČJL

PS2A (sk.1)

(DEJ)

 

Talábová Lenka

3.hod

přesun <<

ANJ

OA4A (sk.2)

(R)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

ANJ

OA4A (sk.2)

 

na 3.hod

Trejbalová Jana

2.hod

navíc

ZDP

DVS3

(Z)

do úvazku

Vik Petr

3.hod

přesun <<

EKO

OA4A (sk.1)

(VTI4)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

EKO

OA4A (sk.1)

 

na 3.hod

 

4.hod

změna

EKO

OA4A (sk.2)

(VTI4)

 

Změny v rozvrzích tříd:

OA4A

3.hod

ANJ

sk.2

(R)

přesun <<

Talábová Lenka

z 3.hod

 

3.hod

EKO

sk.1

(VTI4)

přesun <<

Vik Petr

z 3.hod

 

3.hod

ANJ

sk.2

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

EKO

sk.1

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

4.hod

EKO

sk.2

(VTI4)

změna

Vik Petr

 
 

7.hod

TĚV

 

(TVo)

supluje

Šilingová Michaela

(Ta)

 

8.hod

TĚV

 

(TVo)

supluje

Šilingová Michaela

(Ta)

OA4B

6.hod

ČJL

 

(4.B)

supluje

Čapek Karel

(Sl)

PS2A

2.hod

ČJL

sk.1

(DEJ)

spojí

Šklubalová Lenka

(SCHW)

PS4B

4.hod

TEV

Sk.2

(TEV)

navíc

Hampelová Irena

 
 

4.hod

TĚV

Sk.1

(TEV)

navíc

Hampelová Irena

 
 

4.hod

ANJ

Sk.2

 

odpadá

 

(JAN)

 

4.hod

TĚV

Sk.1

 

odpadá

 

(HAM)

ZL4.

5.hod

FYZ

 

(OSE)

změna

Matějcová Miluše

 

DVS3

2.hod

ZDP

 

(Z)

navíc

Trejbalová Jana

 
 

8.hod

OPF

 

(mim)

přesun <<

Schubertová Lucie

z (23.11. 7.hod)

 

9.hod

OPF

 

(mim)

přesun <<

Schubertová Lucie

z (23.11. 6.hod)

 

6., 7. hod exkurze

 

 

Suplování:   Čtvrtek 8.12.2022 (lichý týden)

datum výpisu: 6.12.2022 (7:42)

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bernkopfová Lucie (AŠ)

             

-

..

     

Čermáková Anna (PedD)

             

-

-

     

Hofmanová Jana (PN)

   

-

-

SCHO

SCHO

..

..

-

-

   

Hampelová Irena (AŠ)

       

-

-

           

Hampelová Irena (jiný)

               

-

-

   

Havelková Eva (AŠ)

       

-

-

           

Chráska Martin (AŠ)

   

..

..

Pv

Mz

-

-

-

-

   

Jarošová Alena (AŠ)

       

..

..

           

Korbelová Radka (s)

-

-

-

Sl

-

-

-

-

-

-

-

-

Matějcová Miluše (AŠ)

       

-

-

-

         

Nedomlelová Pavlína (AŠ)

             

-

-

     

Nývltová Ivana (AŠ)

         

....

           

Rathouský Luboš (PedD)

   

..

..

               

Rejlová Alena (jiný)

       

....

-

-

-

       

Schubertová Lucie (AŠ)

       

..

..

           

Smetanová Karolína (jiný)

   

REJ

REJ

....

-

-

-

       

Tumová Eva (AŠ)

       

-

-

           

Vymlátilová Milena (AŠ)

       

-

-

           

Zástavová Stanislava (AŠ)

       

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Filipi Jiří

3.hod

změna

MAT

OA2B (MAT2)

(UJ)

 

Gaislerová Hana

9.hod

přesun <<

KACH

PS3B

(PSP)

z (2.12. 3.hod)

Hanlová Stanislava

4.hod

navíc

CJA

DVS3

(Z)

do úvazku

 

5.hod

navíc

CJA

DVS3

(Z)

do úvazku

Merbsová Zuzana

1.hod

přesun <<

SOM

PS2A

(OSE2)

z (1.12. 3.hod)

 

3.hod

přesun <<

SOM

PS2A

(SOM)

z 5.hod

 

3.hod

přesun >>

SOM

PS2A

 

na 12.12. 5.hod

 

5.hod

přesun >>

SOM

PS2A

 

na 3.hod

Mrázková Kamila

4.hod

supl. (CHRA AŠ)

ANJ

OA2A (sk.1)

(UJ)

přespočetná hod.

Nývltová Ivana

1.hod

navíc

OPD

DVS3

(Z)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OPD

DVS3

(Z)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OPD

DVS3

(Z)

do úvazku

Pávová Michaela

3.hod

supl. (CHRA AŠ)

NEJ

OA2A (sk.1)

(FF2)

za odpadlou

Petrskovský Martin

5.hod

navíc

IKT

PS2A (sk.1)

(VYT)

do úvazku

Plecháč Tomáš

5.hod

přesun <<

MV

OA2B (sk.2)

(2.B)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

MV

OA2B (sk.2)

 

na 5.hod

 

6.hod

přesun <<

MV

OA2B (sk.1)

(2.B)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

MV

OA2B (sk.1)

 

na 6.hod

Radová Zora

2.hod

změna

MAT

ZL3. (sk.2)

(OSE2)

 

Rouha Karel

4.hod

změna

BIO

ZL4. (sk.2)

(CJL)

 

Slámová Michaela

2.hod

supl. (Kr s)

UCE

OA3A

(3.A)

přespočetná hod.

Sogel Jaroslav

3.hod

změna

ČJL

ZL2.

(CJL)

 

Tomanová Ivana

6.hod

přesun <<

ANJ

OA2B (sk.2)

(UJ)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

ANJ

OA2B (sk.2)

 

na 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

OA2A

3.hod

NEJ

sk.1

(FF2)

supluje

Pávová Michaela

(CHRA)

 

4.hod

ANJ

sk.1

(UJ)

supluje

Mrázková Kamila

(CHRA)

OA2B

3.hod

MAT

MAT2

(UJ)

změna

Filipi Jiří

 
 

5.hod

MV

sk.2

(2.B)

přesun <<

Plecháč Tomáš

z 5.hod

 

5.hod

MV

sk.2

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

6.hod

ANJ

sk.2

(UJ)

přesun <<

Tomanová Ivana

z 6.hod

 

6.hod

MV

sk.1

(2.B)

přesun <<

Plecháč Tomáš

z 6.hod

 

6.hod

ANJ

sk.2

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

6.hod

MV

sk.1

 

přesun >>

 

na 6.hod

OA3A

2.hod

UCE

 

(3.A)

supluje

Slámová Michaela

(Kr)

PS2A

1.hod

SOM

 

(OSE2)

přesun <<

Merbsová Zuzana

z (1.12. 3.hod)

 

3.hod

SOM

 

(SOM)

přesun <<

Merbsová Zuzana

z 5.hod

 

3.hod

SOM

   

přesun >>

 

na 12.12. (Po) 5.hod

 

5.hod

IKT

sk.1

(VYT)

navíc

Petrskovský Martin

 
 

5.hod

SOM

   

přesun >>

 

na 3.hod

PS3B

9.hod

KACH

 

(PSP)

přesun <<

Gaislerová Hana

z (2.12. 3.hod)

ZL2.

3.hod

ČJL

 

(CJL)

změna

Sogel Jaroslav

 

ZL3.

2.hod

MAT

sk.2

(OSE2)

změna

Radová Zora

 

ZL4.

4.hod

BIO

sk.2

(CJL)

změna

Rouha Karel

 

DVS3

1.hod

OPD

 

(Z)

navíc

Nývltová Ivana

 
 

2.hod

OPD

 

(Z)

navíc

Nývltová Ivana

 
 

3.hod

OPD

 

(Z)

navíc

Nývltová Ivana

 
 

4.hod

CJA

 

(Z)

navíc

Hanlová Stanislava

 
 

5.hod

CJA

 

(Z)

navíc

Hanlová Stanislava

 

 

 

Suplování:   Pátek 9.12.2022 (lichý týden)

datum výpisu: 6.12.2022 (7:42)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

ZL2.

       

E

E

E

E

       

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hofmanová Jana (PN)

   

SCHO

ČAD

....

-

SCHO

ČAD

-

-

   

Kapuciánová Jitka (E)

       

SOG

TUM

HAV

-

       

Korbelová Radka (s)

-

-

-

....

....

....

....

Sl

-

-

-

-

Rejlová Alena (E)

       

..

..

RAD

RAD

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Čadová Petra

2.hod

spojeno (HOF PN)

IKT

ZL4. (sk.1)

(VYT)

 
 

6.hod

spojeno (HOF PN)

IKT

ZL4. (sk.2)

(VYT)

 

Dytrych Tomáš

5.hod

odpadá

ANJ

ZL2. (sk.1)

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

ANJ

ZL2. (sk.2)

 

exkurze

Havelková Eva

5.hod

supl. (KAP E)

KLP

PS2B

(PSP)

za odpadlou

Nývltová Ivana

6.hod

navíc

OPD

DVS3

(Z)

do úvazku

 

7.hod

navíc

OPD

DVS3

(Z)

do úvazku

Scholzeová Iva

1.hod

spojeno (HOF PN)

NEJ

ZL4. (sk.1)

(OSE2)

 
 

5.hod

spojeno (HOF PN)

NEJ

ZL4. (sk.2)

(OSE2)

 
 

6.hod

odpadá

NEJ

ZL2. (sk.1)

 

exkurze

Sogel Jaroslav

3.hod

supl. (KAP E)

ČJL

ZL4.

(0)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

ČJL

ZL2. (sk.2)

 

exkurze

Tumová Eva

3.hod

odpadá

PP

ZL2. (sk.1)

 

exkurze

 

4.hod

supl. (KAP E)

PSK

PS2B

(CHE)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

PP

ZL2. (sk.2)

 

exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

PS2B

4.hod

PSK

 

(CHE)

supluje

Tumová Eva

(KAP)

 

5.hod

KLP

 

(PSP)

supluje

Havelková Eva

(KAP)

ZL2.

3.- 6. hod exkurze

ZL4.

1.hod

NEJ

sk.1

(OSE2)

spojí

Scholzeová Iva

(HOF)

 

2.hod

IKT

sk.1

(VYT)

spojí

Čadová Petra

(HOF)

 

3.hod

ČJL

 

(0)

supluje

Sogel Jaroslav

(KAP)

 

5.hod

NEJ

sk.2

(OSE2)

spojí

Scholzeová Iva

(HOF)

 

6.hod

IKT

sk.2

(VYT)

spojí

Čadová Petra

(HOF)

DVS3

6.hod

OPD

 

(Z)

navíc

Nývltová Ivana

 
 

7.hod

OPD

 

(Z)

navíc

Nývltová Ivana

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři