Suplování:   Pátek 15.1.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 15.1.2021 (12:51)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

DVS1

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

 

DVS2

 

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

DVS3

   

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Havelková Eva (jiný)

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Schubertová Lucie (ZK)

     

..

..

..

..

..

       

Šklubalová Lenka (PN)

   

MER

KOT

ROU

-

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Dědečková Veronika

-1.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSji)

   
 

0.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSji)

   
 

1.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSji)

   
 

2.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSji)

   
 

3.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSji)

   
 

4.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSji)

   
 

5.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSji)

   

Hofmanová Jana

3.hod

změna

TĚV

ZL2. (sk.1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TĚV

ZL2. (sk.1)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

TĚV

PS3A (sk.2)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

TĚV

PS3A (sk.2)

(DisV)

 

Čadová Petra

3.hod

změna

IKT

ZL2. (sk.2)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

IKT

ZL2. (sk.2)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

CHE

ZL2.

(DisV)

 

Dytrych Tomáš

1.hod

změna

ANJ

PS3B (sk.1)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ANJ

ZL4. (sk.2)

(DisV)

nadúvazková hodina

 

3.hod

změna

ANJ

ZL4. (sk.2)

(DisV)

nadúvazková hodina

 

4.hod

změna

ANJ

ZL3. (sk.2)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ANJ

ZL3. (sk.1)

(DisV)

 

Gaislerová Hana

4.hod

změna

OSE

PS2B (OSE2)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

OSE

PS2B (OSE2)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

OSE

PS2B (OSE2)

(DisV)

 

Hampelová Irena

4.hod

změna

TĚV

PS1A (sk.2)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

TĚV

PS1A (sk.2)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

TĚV

PS3A (sk.1)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

TĚV

PS3A (sk.1)

(DisV)

 

Hanlová Stanislava

2.hod

odpadá

CJA

DVS3

 

Zkouškové období

 

3.hod

odpadá

CJA

DVS3

 

Zkouškové období

Nedomlelová Pavlína

1.hod

změna

KVL

PS3A

(DisV)

 
 

2.hod

odpadá

OSP

DVS1 (sk.2)

 

Zkouškové období

 

3.hod

odpadá

OSP

DVS1 (sk.2)

 

Zkouškové období

 

4.hod

změna

OSE

PS2B (OSE3)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

OSE

PS2B (OSE3)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

OSE

PS2B (OSE3)

(DisV)

 

Janáková Lea

1.hod

změna

ANJ

PS3B (sk.2)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ANJ

ZL2. (sk.2)

(DisV)

 

Kapuciánová Jitka

1.hod

změna

MAT

ZL2.

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OBN

PS1B

(DisV)

 
 

5.hod

změna

OBN

PS2A

(DisV)

 
 

6.hod

změna

OBN

PS2A

(DisV)

 

Kotyková Libuše

0.hod

odpadá

RNM

DVS2

 

Zkouškové období

 

2.hod

supl. (ŠKL PN)

PSK

PS2B

(DEJ)

za odpadlou

 

3.hod

přesun <<

PSK

PS2B

(DisV)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

PSK

PS2B

 

na 3.hod

 

4.hod

změna

OSE

PS2B (OSE1)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

OSE

PS2B (OSE1)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

OSE

PS2B (OSE1)

(DisV)

nadúvazková hodina

Kracíková Táňa

-1.hod

navíc

OSN

ZA4B (OSt3)

(mim)

 
 

0.hod

navíc

OSN

ZA4B (OSt4)

(mim)

 
 

1.hod

navíc

OSN

ZA4B (OSt4)

(mim)

 
 

2.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSt2)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSt2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSt2)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OSN

ZA4B (OSt3)

(mim)

 

Laudová Blanka

9.hod

odpadá

OPI

DVS2

 

Zkouškové období

 

10.hod

odpadá

OPI

DVS2

 

Zkouškové období

Merbsová Zuzana

1.hod

supl. (ŠKL PN)

SOM

PS1A

(DEJ)

za odpadlou

 

2.hod

změna

SOM

PS1A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

SOM

PS1A

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

ANA

DVS1

 

Zkouškové období

 

6.hod

odpadá

ANA

DVS1

 

Zkouškové období

Nývltová Ivana

1.hod

odpadá

PAT

DVS2

 

Zkouškové období

 

2.hod

změna

KLP

PS2A

(DisV)

 
 

3.hod

odpadá

PAT

DVS2

 

Zkouškové období

 

4.hod

změna

OSE

PS3A

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

OPD

DVS3

 

Zkouškové období

 

6.hod

odpadá

OPD

DVS3

 

Zkouškové období

 

7.hod

odpadá

OPD

DVS3

 

Zkouškové období

Petrskovský Martin

1.hod

změna

IKT

PS1B (sk.1)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

FYZ

PS1B

(DisV)

 
 

4.hod

změna

IKT

PS1A (sk.1)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

IKT

PS1A (sk.1)

(DisV)

nadúvazková hodina

Radová Zora

1.hod

změna

BIO

ZL4.

(DisV)

 
 

2.hod

změna

BIO

ZL3.

(DisV)

 
 

4.hod

změna

MAT

ZL4.

(DisV)

 
 

5.hod

změna

BIO

ZL3. (sk.2)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

BIO

ZL3. (sk.1)

(DisV)

 

Rathouský Luboš

5.hod

změna

MAT

PS3A

(DisV)

 
 

6.hod

změna

MAT

PS1B

(DisV)

 
 

7.hod

změna

IKT

ZL4. (sk.2)

(DisV)

nadúvazková hodina

Rouha Karel

1.hod

odpadá

CHE

ZL1. (sk.2)

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

CHE

ZL1.

(DisV)

do úvazku

 

2.hod

odpadá

CHE

ZL1. (sk.2)

 

zrušeno

 

3.hod

supl. (ŠKL PN)

CHE

ZL3.

(DEJ)

za odpadlou

 

5.hod

změna

CHE

PS1B

(DisV)

 

Kuželová Zuzana

1.hod

změna

ANJ

PS2A (sk.2)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ANJ

ZL2. (sk.1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

PS2A (sk.1)

(DisV)

 

Říhová Petra

4.hod

změna

ČJL

PS1B

(DisV)

 

Scholzeová Iva

1.hod

změna

TĚV

PS1B (sk.2)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TĚV

ZL4. (sk.1)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TĚV

ZL4. (sk.1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

NEJ

ZL3. (sk.1)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

NEJ

ZL3. (sk.2)

(DisV)

 

Schubertová Lucie

1.hod

odpadá

KLP

ZL3.

 

zrušeno

 

7.hod

navíc

KLP

ZL3.

(DisV)

do úvazku

Sogel Jaroslav

1.hod

přesun <<

ČJL

PS2B

(DisV)

z 1.hod

 

1.hod

přesun >>

ČJL

PS2B

 

na 1.hod

 

3.hod

změna

ČJL

ZL1.

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ČJL

ZL4.

(DisV)

 
 

6.hod

změna

SOS

ZL4. (SOS)

(DisV)

 

Součková Kateřina

-1.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSn2)

(mim)

do úvazku

 

0.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSn2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OSN

ZA4B (OSn1)

(mim)

 
 

2.hod

navíc

OSN

ZA4B (OSn1)

(mim)

 
 

3.hod

navíc

OSN

ZA4B (OSn1)

(mim)

 
 

4.hod

navíc

OSN

ZA4B (OSn1)

(mim)

 
 

5.hod

navíc

OSN

ZA4B (OSn2)

(mim)

 

Smetanová Karolína

1.hod

navíc

LAJ

ZL1.

(DisV)

do úvazku

 

1.hod

odpadá

LAJ

ZL1. (sk.1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

LAJ

ZL1. (sk.1)

 

zrušeno

 

3.hod

změna

PSK

PS2A

(DisV)

 
 

4.hod

odpadá

OLT

DVS1

 

Zkouškové období

 

6.hod

změna

LAJ

PS1A

(DisV)

 
 

7.hod

odpadá

OLT

DVS1

 

Zkouškové období

Trejbalová Jana

-1.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSt1)

(mim)

do úvazku

 

0.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSt1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSt1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSt1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSt1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSt1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OSN

ZA4A (OSt1)

(mim)

do úvazku

Tremlová Alena

1.hod

změna

ČJL

PS2A (sk.1)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ČJL

PS3A

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ČJL

PS2A (sk.2)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ČJL

PS3B

(DisV)

nadúvazková hodina

Tumová Eva

2.hod

změna

OSE

PS3B

(DisV)

 
 

4.hod

změna

PSK

PS3B

(DisV)

nadúvazková hodina

Vymlátilová Milena

2.hod

změna

KACH

PS3A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

KACH

PS3B

(DisV)

 
 

4.hod

změna

VÝZ

ZL1.

(DisV)

 
 

5.hod

změna

VÝZ

ZL1.

(DisV)

 
 

6.hod

změna

KACH

PS3B

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

PS1A

1.hod

SOM

 

(DEJ)

supluje

Merbsová Zuzana

(ŠKL)

 

2.hod

SOM

 

(DisV)

změna

Merbsová Zuzana

 
 

3.hod

SOM

 

(DisV)

změna

Merbsová Zuzana

 
 

4.hod

IKT

sk.1

(DisV)

změna

Petrskovský Martin

 
 

4.hod

TĚV

sk.2

(DisV)

změna

Hampelová Irena

 
 

5.hod

IKT

sk.1

(DisV)

změna

Petrskovský Martin

 
 

5.hod

TĚV

sk.2

(DisV)

změna

Hampelová Irena

 
 

6.hod

LAJ

 

(DisV)

změna

Smetanová Karolína

 

PS1B

1.hod

IKT

sk.1

(DisV)

změna

Petrskovský Martin

 
 

1.hod

TĚV

sk.2

(DisV)

změna

Scholzeová Iva

 
 

2.hod

OBN

 

(DisV)

změna

Kapuciánová Jitka

 
 

3.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Petrskovský Martin

 
 

4.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Říhová Petra

 
 

5.hod

CHE

 

(DisV)

změna

Rouha Karel

 
 

6.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Rathouský Luboš

 

PS2A

1.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Kuželová Zuzana

 
 

1.hod

ČJL

sk.1

(DisV)

změna

Tremlová Alena

 
 

2.hod

KLP

 

(DisV)

změna

Nývltová Ivana

 
 

3.hod

PSK

 

(DisV)

změna

Smetanová Karolína

 
 

4.hod

ANJ

sk.1

(DisV)

změna

Kuželová Zuzana

 
 

4.hod

ČJL

sk.2

(DisV)

změna

Tremlová Alena

 
 

5.hod

OBN

 

(DisV)

změna

Kapuciánová Jitka

 
 

6.hod

OBN

 

(DisV)

změna

Kapuciánová Jitka

 

PS2B

1.hod

ČJL

 

(DisV)

přesun <<

Sogel Jaroslav

z 1.hod

 

1.hod

ČJL

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

2.hod

PSK

 

(DEJ)

supluje

Kotyková Libuše

(ŠKL)

 

3.hod

PSK

 

(DisV)

přesun <<

Kotyková Libuše

z 3.hod

 

3.hod

PSK

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

4.hod

OSE

OSE1

(DisV)

změna

Kotyková Libuše

 
 

4.hod

OSE

OSE3

(DisV)

změna

Nedomlelová Pavlína

 
 

4.hod

OSE

OSE2

(DisV)

změna

Gaislerová Hana

 
 

5.hod

OSE

OSE1

(DisV)

změna

Kotyková Libuše

 
 

5.hod

OSE

OSE3

(DisV)

změna

Nedomlelová Pavlína

 
 

5.hod

OSE

OSE2

(DisV)

změna

Gaislerová Hana

 
 

6.hod

OSE

OSE1

(DisV)

změna

Kotyková Libuše

 
 

6.hod

OSE

OSE3

(DisV)

změna

Nedomlelová Pavlína

 
 

6.hod

OSE

OSE2

(DisV)

změna

Gaislerová Hana

 

PS3A

1.hod

KVL

 

(DisV)

změna

Nedomlelová Pavlína

 
 

2.hod

KACH

 

(DisV)

změna

Vymlátilová Milena

 
 

3.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Tremlová Alena

 
 

4.hod

OSE

 

(DisV)

změna

Nývltová Ivana

 
 

5.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Rathouský Luboš

 
 

6.hod

TĚV

sk.1

(DisV)

změna

Hampelová Irena

 
 

6.hod

TĚV

sk.2

(DisV)

změna

Hofmanová Jana

 
 

7.hod

TĚV

sk.1

(DisV)

změna

Hampelová Irena

 
 

7.hod

TĚV

sk.2

(DisV)

změna

Hofmanová Jana

 

PS3B

1.hod

ANJ

sk.1

(DisV)

změna

Dytrych Tomáš

 
 

1.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Janáková Lea

 
 

2.hod

OSE

 

(DisV)

změna

Tumová Eva

 
 

3.hod

KACH

 

(DisV)

změna

Vymlátilová Milena

 
 

4.hod

PSK

 

(DisV)

změna

Tumová Eva

 
 

5.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Tremlová Alena

 
 

6.hod

KACH

 

(DisV)

změna

Vymlátilová Milena

 

ZA4A

-1.hod

OSN

OSt1

(mim)

navíc

Trejbalová Jana

 
 

-1.hod

OSN

OSt3

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

-1.hod

OSN

OSji

 

navíc

Dědečková Veronika

 
 

-1.hod

OSN

OSt2

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

-1.hod

OSN

OSn2

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

0.hod

OSN

OSt3

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

0.hod

OSN

OSt1

(mim)

navíc

Trejbalová Jana

 
 

0.hod

OSN

OSji

 

navíc

Dědečková Veronika

 
 

0.hod

OSN

OSt2

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

0.hod

OSN

OSn2

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

1.hod

OSN

OSt3

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

1.hod

OSN

OSt2

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

1.hod

OSN

OSt1

(mim)

navíc

Trejbalová Jana

 
 

1.hod

OSN

OSji

 

navíc

Dědečková Veronika

 
 

1.hod

OSN

OSn2

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

2.hod

OSN

OSt3

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

2.hod

OSN

OSn2

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

2.hod

OSN

OSt1

(mim)

navíc

Trejbalová Jana

 
 

2.hod

OSN

OSt2

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

2.hod

OSN

OSji

 

navíc

Dědečková Veronika

 
 

3.hod

OSN

OSn2

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

3.hod

OSN

OSt1

(mim)

navíc

Trejbalová Jana

 
 

3.hod

OSN

OSt3

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

3.hod

OSN

OSt2

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

3.hod

OSN

OSji

 

navíc

Dědečková Veronika

 
 

4.hod

OSN

OSt3

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

4.hod

OSN

OSn2

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

4.hod

OSN

OSji

 

navíc

Dědečková Veronika

 
 

4.hod

OSN

OSt1

(mim)

navíc

Trejbalová Jana

 
 

4.hod

OSN

OSt2

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

5.hod

OSN

OSt2

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

5.hod

OSN

OSt3

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

5.hod

OSN

OSt1

(mim)

navíc

Trejbalová Jana

 
 

5.hod

OSN

OSji

 

navíc

Dědečková Veronika

 
 

5.hod

OSN

OSn2

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 

ZA4B

-1.hod

OSN

OSn2

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

-1.hod

OSN

OSt4

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

-1.hod

OSN

OSn1

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

-1.hod

OSN

OSt3

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

0.hod

OSN

OSn1

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

0.hod

OSN

OSn2

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

0.hod

OSN

OSt3

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

0.hod

OSN

OSt4

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

1.hod

OSN

OSt3

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

1.hod

OSN

OSt4

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

1.hod

OSN

OSn2

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

1.hod

OSN

OSn1

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

2.hod

OSN

OSn2

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

2.hod

OSN

OSn1

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

2.hod

OSN

OSt4

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

2.hod

OSN

OSt3

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

3.hod

OSN

OSn2

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

3.hod

OSN

OSn1

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

3.hod

OSN

OSt3

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

3.hod

OSN

OSt4

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

4.hod

OSN

OSn2

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

4.hod

OSN

OSt3

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

4.hod

OSN

OSt4

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

4.hod

OSN

OSn1

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

5.hod

OSN

OSn1

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

5.hod

OSN

OSt4

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

5.hod

OSN

OSn2

(mim)

navíc

Součková Kateřina

 
 

5.hod

OSN

OSt3

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 

ZL1.

1.hod

LAJ

 

(DisV)

navíc

Smetanová Karolína

 
 

1.hod

CHE

sk.2

 

odpadá

 

(ROU)

 

1.hod

LAJ

sk.1

 

odpadá

 

(SME)

 

2.hod

CHE

 

(DisV)

navíc

Rouha Karel

 
 

2.hod

CHE

sk.2

 

odpadá

 

(ROU)

 

2.hod

LAJ

sk.1

 

odpadá

 

(SME)

 

3.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Sogel Jaroslav

 
 

4.hod

VÝZ

 

(DisV)

změna

Vymlátilová Milena

 
 

5.hod

VÝZ

 

(DisV)

změna

Vymlátilová Milena

 

ZL2.

1.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Kapuciánová Jitka

 
 

2.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Janáková Lea

 
 

2.hod

ANJ

sk.1

(DisV)

změna

Kuželová Zuzana

 
 

3.hod

IKT

sk.2

(DisV)

změna

Čadová Petra

 
 

3.hod

TĚV

sk.1

(DisV)

změna

Hofmanová Jana

 
 

4.hod

IKT

sk.2

(DisV)

změna

Čadová Petra

 
 

4.hod

TĚV

sk.1

(DisV)

změna

Hofmanová Jana

 
 

5.hod

CHE

 

(DisV)

změna

Čadová Petra

 

ZL3.

1.hod

KLP

   

odpadá

 

(SCH)

 

2.hod

BIO

 

(DisV)

změna

Radová Zora

 
 

3.hod

CHE

 

(DEJ)

supluje

Rouha Karel

(ŠKL)

 

4.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Dytrych Tomáš

 
 

4.hod

NEJ

sk.1

(DisV)

změna

Scholzeová Iva

 
 

5.hod

ANJ

sk.1

(DisV)

změna

Dytrych Tomáš

 
 

5.hod

BIO

sk.2

(DisV)

změna

Radová Zora

 
 

6.hod

NEJ

sk.2

(DisV)

změna

Scholzeová Iva

 
 

6.hod

BIO

sk.1

(DisV)

změna

Radová Zora

 
 

7.hod

KLP

 

(DisV)

navíc

Schubertová Lucie

 

ZL4.

1.hod

BIO

 

(DisV)

změna

Radová Zora

 
 

2.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Dytrych Tomáš

 
 

2.hod

TĚV

sk.1

(DisV)

změna

Scholzeová Iva

 
 

3.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Dytrych Tomáš

 
 

3.hod

TĚV

sk.1

(DisV)

změna

Scholzeová Iva

 
 

4.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Radová Zora

 
 

5.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Sogel Jaroslav

 
 

6.hod

SOS

SOS

(DisV)

změna

Sogel Jaroslav

 
 

7.hod

IKT

sk.2

(DisV)

změna

Rathouský Luboš

 

DVS1

-1.- 9. hod Zkouškové období

DVS2

0.- 10. hod Zkouškové období

DVS3

1.- 10. hod Zkouškové období

 

 

Suplování:   Pondělí 18.1.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 15.1.2021 (12:51)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

DVS1

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

 

DVS2

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

DVS3

   

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Zk

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Nývltová Ivana (ZK)

-

-

 

-

-

-

..

         

Schubertová Lucie (ZK)

-

-

-

-

-

-

           

Šklubalová Lenka (PN)

   

..

JAN

KAP

..

..

....

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Dědečková Veronika

1.hod

změna

OSE

PS1B

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OSE

PS1B

(DisV)

 

Hofmanová Jana

1.hod

změna

TĚV

ZL3. (sk.1)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

TĚV

ZL3. (sk.1)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

TĚV

PS2A (sk.2)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TĚV

PS2A (sk.2)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

TĚV

PS3B (sk.1)

(DisV)

 

Čadová Petra

2.hod

změna

IKT

ZL3. (sk.2)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

CHE

ZL2. (sk.1)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

CHE

ZL2. (sk.2)

(DisV)

 
 

7.hod

odpadá

ISZ

DVS1

 

Zkouškové období

 

8.hod

odpadá

ISZ

DVS1

 

Zkouškové období

Dytrych Tomáš

1.hod

změna

ANJ

ZL3. (sk.2)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ANJ

ZA4B (sk.2)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ANJ

PS3B (sk.1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

ZL3. (sk.2)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ANJ

ZL3. (sk.1)

(DisV)

 
 

6.hod

navíc

ANJ

ZA4B (sk.2)

(DisV)

do úvazku

Gaislerová Hana

4.hod

změna

PP

ZL2. (sk.2)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

OSE

PS2A (OSE2)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

OSE

PS2A (OSE2)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

OSE

PS2A (OSE2)

(DisV)

nadúvazková hodina

Hampelová Irena

3.hod

změna

TĚV

PS2B (Sk.1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

TĚV

PS2B (Sk.1)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

TĚV

ZA4B (sk.2)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TĚV

ZA4B (sk.2)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

TĚV

ZA4A (sk.1)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

TĚV

ZA4A (sk.1)

 

zrušeno

Hanlová Stanislava

3.hod

změna

ANJ

PS3A (sk.2)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

KAJ

PS3A (sk.2)

(DisV)

nadúvazková hodina

Havelková Eva

1.hod

změna

OSE

PS3D

(DisV)

 
 

2.hod

změna

OSE

PS3D

(DisV)

 
 

3.hod

navíc

OSE

PS3D

(DisV)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OSE

PS3D

(DisV)

do úvazku

Nedomlelová Pavlína

5.hod

změna

KVL

PS3A

(DisV)

 
 

6.hod

změna

KVL

PS3A

(DisV)

 
 

7.hod

odpadá

KVL

PS2D

 

zrušeno

Janáková Lea

1.hod

změna

ANJ

PS2B (Sk.2)

(DisV)

 
 

2.hod

supl. (ŠKL PN)

ANJ

PS1A

(DEJ)

za odpadlou

 

3.hod

změna

ANJ

PS3B (sk.2)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

ZL1. (sk.2)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ANJ

PS1A (sk.2)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ANJ

PS1B (sk.2)

(DisV)

 
 

8.hod

odpadá

ANJ

PS2D (Aj)

 

zrušeno

Kapuciánová Jitka

3.hod

supl. (ŠKL PN)

MAT

ZL3. (SOS)

(DEJ)

za odpadlou

 

4.hod

změna

MAT

PS1A

(DisV)

 
 

5.hod

změna

OBN

PS2B

(DisV)

 
 

6.hod

odpadá

OBN

ZA4A

 

zrušeno

 

7.hod

změna

OBN

PS1A

(DisV)

 

Kotyková Libuše

-1.hod

navíc

OSN

PS2D (Sk.2)

(mim)

do úvazku

 

0.hod

navíc

OSN

PS2D (Sk.2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OSN

PS2D (Sk.2)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

odpadá

OSE

PS2D

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

OSN

PS2D (Sk.2)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

odpadá

OSE

PS2D

 

zrušeno

 

3.hod

navíc

OSN

PS2D (Sk.2)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OSN

PS2D (Sk.2)

(mim)

do úvazku

Kracíková Táňa

-1.hod

navíc

OSN

PS2D (Sk.1)

(mim)

do úvazku

 

0.hod

navíc

OSN

PS2D (Sk.1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OSN

PS2D (Sk.1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OSN

PS2D (Sk.1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OSN

PS2D (Sk.1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OSN

PS2D (Sk.1)

(mim)

do úvazku

 

7.hod

navíc

OSE

ZA4B

(DisV)

do úvazku

 

8.hod

navíc

OSE

ZA4B

(DisV)

do úvazku

Lebedinská Jana

2.hod

změna

PSK

ZA4A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

SOM

PS1B

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

PSK

ZA4A

(DisV)

do úvazku

 

5.hod

změna

PSK

PS3D

(DisV)

 
 

6.hod

navíc

SOM

PS3D

(DisV)

do úvazku

Merbsová Zuzana

4.hod

navíc

SES

ZA4B (SES)

(DisV)

do úvazku

 

4.hod

odpadá

ABS

DVS3

 

Zkouškové období

 

5.hod

odpadá

ABS

DVS3

 

Zkouškové období

 

6.hod

odpadá

VYO

DVS3

 

Zkouškové období

 

7.hod

odpadá

VYO

DVS3

 

Zkouškové období

Nývltová Ivana

1.hod

změna

OSE

PS3A

(DisV)

 
 

6.hod

odpadá

OPD

DVS2

 

Zkouškové období

 

7.hod

odpadá

OPD

DVS2

 

Zkouškové období

Petrskovský Martin

1.hod

změna

IKT

ZL1. (sk.1)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

IKT

ZL1. (sk.1)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

IKT

PS2B (Sk.2)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

IKT

PS2B (Sk.2)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

FYZ

PS1A

(DisV)

 
 

8.hod

změna

TĚV

PS3B (sk.2)

(DisV)

nadúvazková hodina

Radová Zora

3.hod

změna

MAT

ZL1. (sk.1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

BIO

PS1B

(DisV)

 
 

5.hod

změna

MAT

ZL1. (sk.2)

(DisV)

 

Rathouský Luboš

1.hod

změna

FYZ

ZL1. (sk.2)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

FYZ

ZL1. (sk.2)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

IKT

PS2A (sk.1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

IKT

PS2A (sk.1)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

MAT

PS1B

(DisV)

 

Rouha Karel

1.hod

změna

BIO

ZL2.

(DisV)

 
 

4.hod

změna

CHE

ZL4.

(DisV)

 
 

5.hod

změna

BIO

ZL2. (sk.2)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

BIO

ZL2. (sk.1)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

CHE

ZL1.

(DisV)

 

Kuželová Zuzana

1.hod

změna

ANJ

PS2B (Sk.1)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ANJ

ZA4B (sk.1)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ANJ

ZA4A (sk.2)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

ZL2. (sk.1)

(DisV)

 
 

5.hod

navíc

ANJ

ZA4A (sk.2)

(DisV)

do úvazku

 

6.hod

navíc

ANJ

ZA4B (sk.1)

(DisV)

do úvazku

Říhová Petra

3.hod

změna

ČJL

ZA4B

(DisV)

 
 

4.hod

změna

NEJ

ZL1. (sk.1)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ČJL

PS1B

(DisV)

 

Scholzeová Iva

1.hod

změna

NEJ

ZL4. (sk.1)

(DisV)

 
 

2.hod

změna

NEJ

ZL2. (sk.2)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

NEJ

ZL2. (sk.1)

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

TĚV

ZA4B (sk.1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TĚV

ZA4B (sk.1)

 

zrušeno

Sogel Jaroslav

2.hod

změna

ČJL

ZL2. (sk.1)

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ČJL

ZL2. (sk.2)

(DisV)

 
 

4.hod

odpadá

OBN

ZA4B

 

zrušeno

 

6.hod

změna

ČJL

ZL1.

(DisV)

 
 

8.hod

změna

OBN

ZL4.

(DisV)

 

Součková Kateřina

1.hod

změna

OSE

PS1A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

OSE

PS1A

(DisV)

 
 

6.hod

změna

KLP

ZL4.

(DisV)

 
 

7.hod

změna

KLP

ZL4.

(DisV)

 

Smetanová Karolína

1.hod

změna

PSK

ZA4B

(DisV)

 
 

3.hod

změna

LAJ

ZL1. (sk.2)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

SEP

ZA4B (SEP)

(DisV)

do úvazku

 

5.hod

změna

LAJ

ZL1. (sk.1)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

PSY

ZL3.

(DisV)

 
 

7.hod

změna

PSY

ZL3.

(DisV)

 

Šubr Zdeněk

1.hod

změna

MAT

PS2A

(DisV)

 
 

2.hod

změna

MAT

PS2B

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ZEM

ZL2.

(DisV)

 

Schwab Tereza

1.hod

navíc

ANJ

ZA4A (sk.1)

(DisV)

do úvazku

 

3.hod

změna

ANJ

ZA4A (sk.1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ANJ

PS3A (sk.1)

(DisV)

 
 

5.hod

změna

ANJ

PS1A (sk.1)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ANJ

PS1B (sk.1)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

KAJ

PS3A (sk.1)

(DisV)

 

Tremlová Alena

1.hod

změna

ČJL

PS3B

(DisV)

 
 

2.hod

změna

ČJL

PS2A

(DisV)

 
 

3.hod

změna

ČJL

PS3A (sk.1)

(DisV)

 
 

4.hod

změna

ČJL

PS3A (sk.2)

(DisV)

 
 

6.hod

změna

ČJL

PS3B (sk.1)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

ČJL

PS3B (sk.2)

(DisV)

 

Tumová Eva

2.hod

změna

PSK

PS3B

(DisV)

 
 

4.hod

změna

OSE

PS3B

(DisV)

 
 

5.hod

změna

OSE

PS3B

(DisV)

 

Vik Petr

2.hod

změna

EK

ZL4.

(DisV)

 
 

3.hod

změna

EK

ZL4.

(DisV)

 
 

4.hod

odpadá

EK

ZA4A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

EK

ZA4A

 

zrušeno

 

6.hod

změna

EK

PS2B

(DisV)

 
 

7.hod

změna

EK

PS2B

(DisV)

 
 

9.hod

odpadá

MAN

DVS3

 

Zkouškové období

 

10.hod

odpadá

MAN

DVS3

 

Zkouškové období

Vymlátilová Milena

2.hod

změna

KACH

PS3A

(DisV)

 
 

5.hod

odpadá

KACH

PS2D

 

zrušeno

 

6.hod

změna

OSE

PS2A (OSE3)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

OSE

PS2A (OSE3)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

OSE

PS2A (OSE3)

(DisV)

 

Zástavová Stanislava

1.hod

odpadá

OPI

DVS3

 

Zkouškové období

 

2.hod

odpadá

OPI

DVS3

 

Zkouškové období

 

3.hod

odpadá

OPI

DVS3

 

Zkouškové období

 

4.hod

odpadá

OPI

DVS2

 

Zkouškové období

 

6.hod

změna

OSE

PS2A (OSE1)

(DisV)

 
 

7.hod

změna

OSE

PS2A (OSE1)

(DisV)

 
 

8.hod

změna

OSE

PS2A (OSE1)

(DisV)

 

Změny v rozvrzích tříd:

PS1A

1.hod

OSE

 

(DisV)

změna

Součková Kateřina

 
 

2.hod

ANJ

 

(DEJ)

supluje

Janáková Lea

(ŠKL)

 

3.hod

OSE

 

(DisV)

změna

Součková Kateřina

 
 

4.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Kapuciánová Jitka

 
 

5.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Janáková Lea

 
 

5.hod

ANJ

sk.1

(DisV)

změna

Schwab Tereza

 
 

6.hod

FYZ

 

(DisV)

změna

Petrskovský Martin

 
 

7.hod

OBN

 

(DisV)

změna

Kapuciánová Jitka

 

PS1B

1.hod

OSE

 

(DisV)

změna

Dědečková Veronika

 
 

2.hod

OSE

 

(DisV)

změna

Dědečková Veronika

 
 

3.hod

SOM

 

(DisV)

změna

Lebedinská Jana

 
 

4.hod

BIO

 

(DisV)

změna

Radová Zora

 
 

5.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Říhová Petra

 
 

6.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Janáková Lea

 
 

6.hod

ANJ

sk.1

(DisV)

změna

Schwab Tereza

 
 

8.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Rathouský Luboš

 

PS2A

1.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Šubr Zdeněk

 
 

2.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Tremlová Alena

 
 

3.hod

IKT

sk.1

(DisV)

změna

Rathouský Luboš

 
 

3.hod

TĚV

sk.2

(DisV)

změna

Hofmanová Jana

 
 

4.hod

IKT

sk.1

(DisV)

změna

Rathouský Luboš

 
 

4.hod

TĚV

sk.2

(DisV)

změna

Hofmanová Jana

 
 

6.hod

OSE

OSE1

(DisV)

změna

Zástavová Stanislava

 
 

6.hod

OSE

OSE3

(DisV)

změna

Vymlátilová Milena

 
 

6.hod

OSE

OSE2

(DisV)

změna

Gaislerová Hana

 
 

7.hod

OSE

OSE1

(DisV)

změna

Zástavová Stanislava

 
 

7.hod

OSE

OSE3

(DisV)

změna

Vymlátilová Milena

 
 

7.hod

OSE

OSE2

(DisV)

změna

Gaislerová Hana

 
 

8.hod

OSE

OSE1

(DisV)

změna

Zástavová Stanislava

 
 

8.hod

OSE

OSE3

(DisV)

změna

Vymlátilová Milena

 
 

8.hod

OSE

OSE2

(DisV)

změna

Gaislerová Hana

 

PS2B

1.hod

ANJ

Sk.2

(DisV)

změna

Janáková Lea

 
 

1.hod

ANJ

Sk.1

(DisV)

změna

Kuželová Zuzana

 
 

2.hod

MAT

 

(DisV)

změna

Šubr Zdeněk

 
 

3.hod

IKT

Sk.2

(DisV)

změna

Petrskovský Martin

 
 

3.hod

TĚV

Sk.1

(DisV)

změna

Hampelová Irena

 
 

4.hod

IKT

Sk.2

(DisV)

změna

Petrskovský Martin

 
 

4.hod

TĚV

Sk.1

(DisV)

změna

Hampelová Irena

 
 

5.hod

OBN

 

(DisV)

změna

Kapuciánová Jitka

 
 

6.hod

EK

 

(DisV)

změna

Vik Petr

 
 

7.hod

EK

 

(DisV)

změna

Vik Petr

 

PS3A

1.hod

OSE

 

(DisV)

změna

Nývltová Ivana

 
 

2.hod

KACH

 

(DisV)

změna

Vymlátilová Milena

 
 

3.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Hanlová Stanislava

 
 

3.hod

ČJL

sk.1

(DisV)

změna

Tremlová Alena

 
 

4.hod

ANJ

sk.1

(DisV)

změna

Schwab Tereza

 
 

4.hod

ČJL

sk.2

(DisV)

změna

Tremlová Alena

 
 

5.hod

KVL

 

(DisV)

změna

Nedomlelová Pavlína

 
 

6.hod

KVL

 

(DisV)

změna

Nedomlelová Pavlína

 
 

7.hod

KAJ

sk.2

(DisV)

změna

Hanlová Stanislava

 
 

7.hod

KAJ

sk.1

(DisV)

změna

Schwab Tereza

 

PS3B

1.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Tremlová Alena

 
 

2.hod

PSK

 

(DisV)

změna

Tumová Eva

 
 

3.hod

ANJ

sk.1

(DisV)

změna

Dytrych Tomáš

 
 

3.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Janáková Lea

 
 

4.hod

OSE

 

(DisV)

změna

Tumová Eva

 
 

5.hod

OSE

 

(DisV)

změna

Tumová Eva

 
 

6.hod

ČJL

sk.1

(DisV)

změna

Tremlová Alena

 
 

7.hod

TĚV

sk.1

(DisV)

změna

Hofmanová Jana

 
 

7.hod

ČJL

sk.2

(DisV)

změna

Tremlová Alena

 
 

8.hod

TĚV

sk.2

(DisV)

změna

Petrskovský Martin

 

ZA4A

1.hod

ANJ

sk.1

(DisV)

navíc

Schwab Tereza

 
 

1.hod

ČJL

   

odpadá

 

(ŠKL)

 

2.hod

PSK

 

(DisV)

změna

Lebedinská Jana

 
 

3.hod

ANJ

sk.1

(DisV)

změna

Schwab Tereza

 
 

3.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Kuželová Zuzana

 
 

4.hod

PSK

 

(DisV)

navíc

Lebedinská Jana

 
 

4.hod

EK

   

odpadá

 

(Vi)

 

5.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

navíc

Kuželová Zuzana

 
 

5.hod

EK

   

odpadá

 

(Vi)

 

6.hod

OBN

   

odpadá

 

(KAP)

 

8.hod

TĚV

sk.1

 

odpadá

 

(HAM)

 

9.hod

TĚV

sk.1

 

odpadá

 

(HAM)

ZA4B

1.hod

PSK

 

(DisV)

změna

Smetanová Karolína

 
 

2.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Dytrych Tomáš

 
 

2.hod

ANJ

sk.1

(DisV)

změna

Kuželová Zuzana

 
 

3.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Říhová Petra

 
 

4.hod

SEP

SEP

(DisV)

navíc

Smetanová Karolína

 
 

4.hod

SES

SES

(DisV)

navíc

Merbsová Zuzana

 
 

4.hod

OBN

   

odpadá

 

(SOG)

 

5.hod

TĚV

sk.2

 

odpadá

 

(HAM)

 

5.hod

TĚV

sk.1

 

odpadá

 

(SCHO)

 

6.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

navíc

Dytrych Tomáš

 
 

6.hod

ANJ

sk.1

(DisV)

navíc

Kuželová Zuzana

 
 

6.hod

TĚV

sk.2

 

odpadá

 

(HAM)

 

6.hod

TĚV

sk.1

 

odpadá

 

(SCHO)

 

7.hod

OSE

 

(DisV)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

8.hod

OSE

 

(DisV)

navíc

Kracíková Táňa

 

ZL1.

1.hod

FYZ

sk.2

(DisV)

změna

Rathouský Luboš

 
 

1.hod

IKT

sk.1

(DisV)

změna

Petrskovský Martin

 
 

2.hod

FYZ

sk.2

(DisV)

změna

Rathouský Luboš

 
 

2.hod

IKT

sk.1

(DisV)

změna

Petrskovský Martin

 
 

3.hod

MAT

sk.1

(DisV)

změna

Radová Zora

 
 

3.hod

LAJ

sk.2

(DisV)

změna

Smetanová Karolína

 
 

4.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Janáková Lea

 
 

4.hod

NEJ

sk.1

(DisV)

změna

Říhová Petra

 
 

5.hod

MAT

sk.2

(DisV)

změna

Radová Zora

 
 

5.hod

LAJ

sk.1

(DisV)

změna

Smetanová Karolína

 
 

6.hod

ČJL

 

(DisV)

změna

Sogel Jaroslav

 
 

8.hod

CHE

 

(DisV)

změna

Rouha Karel

 

ZL2.

1.hod

BIO

 

(DisV)

změna

Rouha Karel

 
 

2.hod

NEJ

sk.2

(DisV)

změna

Scholzeová Iva

 
 

2.hod

ČJL

sk.1

(DisV)

změna

Sogel Jaroslav

 
 

3.hod

NEJ

sk.1

(DisV)

změna

Scholzeová Iva

 
 

3.hod

ČJL

sk.2

(DisV)

změna

Sogel Jaroslav

 
 

4.hod

ANJ

sk.1

(DisV)

změna

Kuželová Zuzana

 
 

4.hod

PP

sk.2

(DisV)

změna

Gaislerová Hana

 
 

5.hod

BIO

sk.2

(DisV)

změna

Rouha Karel

 
 

5.hod

CHE

sk.1

(DisV)

změna

Čadová Petra

 
 

6.hod

BIO

sk.1

(DisV)

změna

Rouha Karel

 
 

6.hod

CHE

sk.2

(DisV)

změna

Čadová Petra

 
 

7.hod

ZEM

 

(DisV)

změna

Šubr Zdeněk

 

ZL3.

1.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Dytrych Tomáš

 
 

1.hod

TĚV

sk.1

(DisV)

změna

Hofmanová Jana

 
 

2.hod

IKT

sk.2

(DisV)

změna

Čadová Petra

 
 

2.hod

TĚV

sk.1

(DisV)

změna

Hofmanová Jana

 
 

3.hod

MAT

SOS

(DEJ)

supluje

Kapuciánová Jitka

(ŠKL)

 

4.hod

ANJ

sk.2

(DisV)

změna

Dytrych Tomáš

 
 

4.hod

ČJL

sk.1

 

odpadá

 

(ŠKL)

 

5.hod

ANJ

sk.1

(DisV)

změna

Dytrych Tomáš

 
 

5.hod

ČJL

sk.2

 

odpadá

 

(ŠKL)

 

6.hod

PSY

 

(DisV)

změna

Smetanová Karolína

 
 

7.hod

PSY

 

(DisV)

změna

Smetanová Karolína

 

ZL4.

1.hod

NEJ

sk.1

(DisV)

změna

Scholzeová Iva

 
 

2.hod

EK

 

(DisV)

změna

Vik Petr

 
 

3.hod

EK

 

(DisV)

změna

Vik Petr

 
 

4.hod

CHE

 

(DisV)

změna

Rouha Karel

 
 

6.hod

KLP

 

(DisV)

změna

Součková Kateřina

 
 

7.hod

KLP

 

(DisV)

změna

Součková Kateřina

 
 

8.hod

OBN

 

(DisV)

změna

Sogel Jaroslav

 

DVS1

-1.- 9. hod Zkouškové období

DVS2

-1.- 10. hod Zkouškové období

DVS3

1.- 10. hod Zkouškové období

PS2D

-1.hod

OSN

Sk.1

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

-1.hod

OSN

Sk.2

(mim)

navíc

Kotyková Libuše

 
 

0.hod

OSN

Sk.1

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

0.hod

OSN

Sk.2

(mim)

navíc

Kotyková Libuše

 
 

1.hod

OSN

Sk.1

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

1.hod

OSN

Sk.2

(mim)

navíc

Kotyková Libuše

 
 

1.hod

OSE

   

odpadá

 

(KOT)

 

2.hod

OSN

Sk.1

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

2.hod

OSN

Sk.2

(mim)

navíc

Kotyková Libuše

 
 

2.hod

OSE

   

odpadá

 

(KOT)

 

3.hod

OSN

Sk.1

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

3.hod

OSN

Sk.2

(mim)

navíc

Kotyková Libuše

 
 

4.hod

OSN

Sk.1

(mim)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

4.hod

OSN

Sk.2

(mim)

navíc

Kotyková Libuše

 
 

5.hod

KACH

   

odpadá

 

(VYM)

 

7.hod

KVL

   

odpadá

 

(NED)

 

8.hod

ANJ

Aj

 

odpadá

 

(JAN)

PS3D

1.hod

OSE

 

(DisV)

změna

Havelková Eva

 
 

2.hod

OSE

 

(DisV)

změna

Havelková Eva

 
 

3.hod

OSE

 

(DisV)

navíc

Havelková Eva

 
 

4.hod

OSE

 

(DisV)

navíc

Havelková Eva

 
 

5.hod

PSK

 

(DisV)

změna

Lebedinská Jana

 
 

6.hod

SOM

 

(DisV)

navíc

Lebedinská Jana

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři