Suplování:   Pondělí 20.9.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 17.9.2021 (13:41)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

OA4B

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

B

DVS3

   

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

SP

 

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Loukotová Eva (jiný)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Hofmanová Jana (PN)

   

-

-

-

-

HAM

HAM

HAM

HAM

-

 

Filipi Jiří (SK)

-

-

Cp

Cp

-

Mi

Jukl

..

-

-

-

-

Chráska Martin (SK)

-

-

-

-

-

-

....

Al

Ta

..

-

-

Pávová Michaela (SK)

-

-

Mu

Mu

Kd

ŘIH

-

-

..

....

-

 

Petrskovský Martin (PN)

-

-

RAT

RAT

-

-

-

MATE

MATE

-

-

 

Zástavová Stanislava (PřZ)

             

..

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Dědečková Veronika

2.hod

odpadá

OPT

DVS3

 

souvislá praxe

 

3.hod

odpadá

OPF

DVS3

 

souvislá praxe

 

4.hod

odpadá

OPF

DVS3

 

souvislá praxe

Albrecht Miroslav

6.hod

supl. (CHRA SK)

TĚV

OA2B (sk.1)

(P)

přespočetná hod.

Čadová Petra

9.hod

navíc

ISZ

DVS1

(VTI1)

do úvazku

Čapek Karel

1.hod

spojeno (Fi SK)

ČJL

OA1A (sk.2)

(1. A)

 
 

2.hod

změna

ČJL

OA1A (sk.2)

(1. A)

 
 

2.hod

spojeno (Fi SK)

ČJL

OA1A (sk.1)

(1. A)

 
 

6.hod

odpadá

ANJ

OA4B (ANJ2)

 

sportovní kurz

Dytrych Tomáš

9.hod

odpadá

ANJ

PS1D

 

zrušeno

Hampelová Irena

5.hod

spojeno (HOF PN)

TĚV

PS3B (Sk.2)

(TEV)

 
 

6.hod

spojeno (HOF PN)

TĚV

PS3B (Sk.2)

(TEV)

 
 

7.hod

spojeno (HOF PN)

TĚV

PS4A (sk.2)

(TEV)

 
 

8.hod

spojeno (HOF PN)

TĚV

PS4A (sk.2)

(TEV)

 

Havlíková Jana

1.hod

odpadá

UCE

OA4B

 

sportovní kurz

 

7.hod

odpadá

DAN

OA4B (OA)

 

sportovní kurz

Nedomlelová Pavlína

-1.hod

navíc

OPR

DVS1 (sk.1)

(mim)

do úvazku

 

0.hod

navíc

OPR

DVS1 (sk.1)

(mim)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OPR

DVS1 (sk.1)

(mim)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OPR

DVS1 (sk.1)

(mim)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OPR

DVS1 (sk.1)

(mim)

do úvazku

 

4.hod

navíc

OPR

DVS1 (sk.1)

(mim)

do úvazku

 

5.hod

navíc

OPR

DVS1 (sk.1)

(mim)

do úvazku

Juklíčková Jindra

4.hod

odpadá

MV

OA2A (MAT1)

 

zrušeno

 

5.hod

spojeno (Fi SK)

MV

OA2A (MAT1)

(2.A)

 
 

5.hod

změna

MV

OA2A (MAT2)

(2.A)

 

Kotyková Libuše

1.hod

navíc

OSE

PS3D

(AU)

do úvazku

 

2.hod

navíc

OSE

PS3D

(AU)

do úvazku

 

5.hod

navíc

PP

PS1D

(0)

do úvazku

Kracíková Táňa

-1.hod

navíc

OPR

DVS1 (sk.3)

(OSE1)

do úvazku

 

0.hod

navíc

OPR

DVS1 (sk.3)

(OSE1)

do úvazku

 

1.hod

navíc

OPR

DVS1 (sk.2)

(OSE1)

 
 

2.hod

navíc

OPR

DVS1 (sk.3)

(OSE1)

do úvazku

 

3.hod

navíc

OPR

DVS1 (sk.2)

(OSE1)

 
 

4.hod

navíc

OPR

DVS1 (sk.2)

(OSE1)

 
 

5.hod

navíc

OPR

DVS1 (sk.2)

(OSE1)

 

Kudyn Vladimír

3.hod

supl. (Pv SK)

ITE

OA2A (sk.2)

(VTI2)

přespočetná hod.

Lebedinská Jana

5.hod

odpadá

PSK

PS1D

 

zrušeno

 

7.hod

navíc

PSK

PS3D

(AU)

do úvazku

 

8.hod

navíc

PSK

PS3D

(AU)

do úvazku

 

9.hod

navíc

VÝZ

PS1D

(0)

do úvazku

Matějcová Miluše

6.hod

supl. (PETR PN)

FYZ

ZL1. (sk.2)

(CHE)

za odpadlou

 

7.hod

supl. (PETR PN)

FYZ

ZL1. (sk.2)

(CHE)

za odpadlou

Merbsová Zuzana

8.hod

navíc

SOM

PS1D

(0)

do úvazku

 

8.hod

odpadá

VYO

DVS3

 

souvislá praxe

 

9.hod

odpadá

VYO

DVS3

 

souvislá praxe

Mikulová Gabriela

4.hod

supl. (Fi SK)

STA

OA2B

(2.B)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

PEK

OA4B (OA1)

 

sportovní kurz

Mrázková Kamila

5.hod

odpadá

AKv

OA4B (ANJ1)

 

sportovní kurz

 

6.hod

navíc

ANJ

OA1A (sk.1)

(R)

za odpadlou

Musilová Lenka

1.hod

spojeno (Pv SK)

NEJ

OA3B (NEJ2)

(3.B)

 
 

2.hod

supl. (Pv SK)

NEJ

OA2B (sk.1)

(R)

přespočetná hod.

 

2.hod

odpadá

NEJ

OA4B (NEJ1)

 

sportovní kurz

Nývltová Ivana

2.hod

změna

OSE

PS4A (sk.2)

(SBSZ)

 

Rathouský Luboš

1.hod

supl. (PETR PN)

IKT

PS2A (sk.1)

(VYT)

za odpadlou

 

2.hod

supl. (PETR PN)

IKT

PS2A (sk.1)

(VYT)

za odpadlou

Rouha Karel

6.hod

přesun <<

BIO

PS1D

(0)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

BIO

PS1D

 

na 6.hod

Říhová Petra

2.hod

odpadá

NEJ

OA4B (NEJ2)

 

sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Pv SK)

NEJ

OA1B (sk.2)

(R)

za odpadlou

Slámová Michaela

3.hod

odpadá

EKO

OA4B

 

sportovní kurz

Schubertová Lucie

3.hod

odpadá

OSE

PS1D (sk.2)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

OSE

PS1D (sk.2)

 

zrušeno

Sogel Jaroslav

8.hod

změna

OBN

ZL2.

(1. A)

nadúvazková hodina

Součková Kateřina

1.hod

odpadá

VEZ

DVS3

 

souvislá praxe

Šilingová Michaela

4.hod

navíc

MAT

OA2A

(2.A)

do úvazku

 

4.hod

odpadá

MAT

OA2A (MAT2)

 

zrušeno

Talábová Lenka

5.hod

odpadá

AKv

OA4B (ANJ2)

 

sportovní kurz

 

6.hod

navíc

ANJ

OA1A (sk.2)

(1. A)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

ANJ

OA4B (ANJ1)

 

sportovní kurz

 

7.hod

supl. (CHRA SK)

TĚV

OA1A (sk.2)

(P)

za odpadlou

Vik Petr

5.hod

odpadá

MAN

DVS3

 

souvislá praxe

 

6.hod

odpadá

MAN

DVS3

 

souvislá praxe

Zástavová Stanislava

3.hod

navíc

OSE

PS1D

(OSE3)

do úvazku

 

3.hod

odpadá

OSE

PS1D (sk.1)

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

OSE

PS1D

(OSE3)

do úvazku

 

4.hod

odpadá

OSE

PS1D (sk.1)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

OA1A

1.hod

ČJL

sk.2

(1. A)

spojí

Čapek Karel

(Fi)

 

2.hod

ČJL

sk.2

(1. A)

změna

Čapek Karel

 
 

2.hod

ČJL

sk.1

(1. A)

spojí

Čapek Karel

(Fi)

 

6.hod

ANJ

sk.2

(1. A)

navíc

Talábová Lenka

 
 

6.hod

ANJ

sk.1

(R)

navíc

Mrázková Kamila

 
 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(Fi)

 

7.hod

TĚV

sk.2

(P)

supluje

Talábová Lenka

(CHRA)

 

8.hod

TĚV

sk.1

 

odpadá

 

(CHRA)

OA1B

4.hod

NEJ

sk.2

(R)

supluje

Říhová Petra

(Pv)

OA2A

3.hod

ITE

sk.2

(VTI2)

supluje

Kudyn Vladimír

(Pv)

 

4.hod

MAT

 

(2.A)

navíc

Šilingová Michaela

 
 

4.hod

MV

MAT1

 

odpadá

 

(Jukl)

 

4.hod

MAT

MAT2

 

odpadá

 

(Šg)

 

5.hod

MV

MAT1

(2.A)

spojí

Juklíčková Jindra

(Fi)

 

5.hod

MV

MAT2

(2.A)

změna

Juklíčková Jindra

 

OA2B

2.hod

NEJ

sk.1

(R)

supluje

Musilová Lenka

(Pv)

 

4.hod

STA

 

(2.B)

supluje

Mikulová Gabriela

(Fi)

 

6.hod

TĚV

sk.1

(P)

supluje

Albrecht Miroslav

(CHRA)

OA3A

7.hod

ONJ

OA

 

odpadá

 

(Pv)

OA3B

1.hod

NEJ

NEJ2

(3.B)

spojí

Musilová Lenka

(Pv)

OA4B

10. hod beseda

 

-1.- 9. hod sportovní kurz

PS2A

1.hod

IKT

sk.1

(VYT)

supluje

Rathouský Luboš

(PETR)

 

2.hod

IKT

sk.1

(VYT)

supluje

Rathouský Luboš

(PETR)

PS3B

5.hod

TĚV

Sk.2

(TEV)

spojí

Hampelová Irena

(HOF)

 

6.hod

TĚV

Sk.2

(TEV)

spojí

Hampelová Irena

(HOF)

PS4A

2.hod

OSE

sk.2

(SBSZ)

změna

Nývltová Ivana

 
 

7.hod

TĚV

sk.2

(TEV)

spojí

Hampelová Irena

(HOF)

 

8.hod

TĚV

sk.2

(TEV)

spojí

Hampelová Irena

(HOF)

ZL1.

6.hod

FYZ

sk.2

(CHE)

supluje

Matějcová Miluše

(PETR)

 

7.hod

FYZ

sk.2

(CHE)

supluje

Matějcová Miluše

(PETR)

ZL2.

8.hod

OBN

 

(1. A)

změna

Sogel Jaroslav

 

DVS1

-1.hod

OPR

sk.1

(mim)

navíc

Nedomlelová Pavlína

 
 

-1.hod

OPR

sk.2

(OSE1)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

-1.hod

OPR

sk.3

(OSE1)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

0.hod

OPR

sk.2

(OSE1)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

0.hod

OPR

sk.1

(mim)

navíc

Nedomlelová Pavlína

 
 

0.hod

OPR

sk.3

(OSE1)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

1.hod

OPR

sk.3

(OSE1)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

1.hod

OPR

sk.1

(mim)

navíc

Nedomlelová Pavlína

 
 

1.hod

OPR

sk.2

(OSE1)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

2.hod

OPR

sk.2

(OSE1)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

2.hod

OPR

sk.1

(mim)

navíc

Nedomlelová Pavlína

 
 

2.hod

OPR

sk.3

(OSE1)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

3.hod

OPR

sk.1

(mim)

navíc

Nedomlelová Pavlína

 
 

3.hod

OPR

sk.3

(OSE1)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

3.hod

OPR

sk.2

(OSE1)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

4.hod

OPR

sk.3

(OSE1)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

4.hod

OPR

sk.1

(mim)

navíc

Nedomlelová Pavlína

 
 

4.hod

OPR

sk.2

(OSE1)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

5.hod

OPR

sk.1

(mim)

navíc

Nedomlelová Pavlína

 
 

5.hod

OPR

sk.3

(OSE1)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

5.hod

OPR

sk.2

(OSE1)

navíc

Kracíková Táňa

 
 

9.hod

ISZ

 

(VTI1)

navíc

Čadová Petra

 

DVS3

1.- 9. hod souvislá praxe

PS1D

3.hod

OSE

 

(OSE3)

navíc

Zástavová Stanislava

 
 

3.hod

OSE

sk.1

 

odpadá

 

(ZAS)

 

3.hod

OSE

sk.2

 

odpadá

 

(SCH)

 

4.hod

OSE

 

(OSE3)

navíc

Zástavová Stanislava

 
 

4.hod

OSE

sk.1

 

odpadá

 

(ZAS)

 

4.hod

OSE

sk.2

 

odpadá

 

(SCH)

 

5.hod

PP

 

(0)

navíc

Kotyková Libuše

 
 

5.hod

PSK

   

odpadá

 

(LEB)

 

6.hod

BIO

 

(0)

přesun <<

Rouha Karel

z 8.hod

 

6.hod

OSE

   

odpadá

 

(ZAS)

 

7.hod

OSE

   

odpadá

 

(ZAS)

 

8.hod

SOM

 

(0)

navíc

Merbsová Zuzana

 
 

8.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

9.hod

VÝZ

 

(0)

navíc

Lebedinská Jana

 
 

9.hod

ANJ

   

odpadá

 

(DYT)

PS3D

1.hod

OSE

 

(AU)

navíc

Kotyková Libuše

 
 

2.hod

OSE

 

(AU)

navíc

Kotyková Libuše

 
 

7.hod

PSK

 

(AU)

navíc

Lebedinská Jana

 
 

8.hod

PSK

 

(AU)

navíc

Lebedinská Jana

 

Pedagogický dohled u třídy:

OA4B, -1.- 9. hod - Filipi Jiří, Chráska Martin, Pávová Michaela

 

Zpracováno v systému Bakaláři