Images-loading

Novinky

Aktuality z dění na naší škole

Silový viceboj

Dne 13. 2. 2018 se konalo na ČLA krajské kolo silového víceboje družstev. Družstvo dívek obsadilo 2. místo. Mezi chlapci se na 12. místě z 21 závodníků umístil Ondra Binar. Školu reprezentovali Eva a Eliška Krejčovi, Kaťa Spitzerová a Ondra Binar.

MISS SZŠ 2018

Studentka 2 . ročníku oboru zdravotnické lyceum Tereza Kuhnová se dnes stala v pořadí již 23. MISS Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední zdravotnické školy.Fotografie najdete zde ->>

Kritéria přijímacích zkoušek

V sekci UCHAZEČI O STUDIUM / PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ jsou zveřejněna nová kritéria přijímacích zkoušek na SŠ pro obory Zdravotnický asistent, Zdravotnické lyceum v denní formě studia a Zdravotnický asistent v dálkové formě studia. 

Sportovní vánoční hrátky

V rámci tradičních sportovních vánočních hrátek se letos uskutečnil souboj studentů proti učitelům a zaměstnancům školy. Po celé sportovní dopoledne jasně dominoval učitelský tým, který ovládl turnaj ve stolním tenise (8 vítězství z 9 zápasů), poté studenty přehrál v basketbale poměrem 18:12 a ve florbale 6:4. Po florbale následovala…

Už i u nás - 3D tiskárna

Pokud jste pozorně procházeli v tomto týdnu kolem ředitelny, neušlo vám, že už i my na zdrávce máme 3D tiskárnu. První výtvory jsou skromné: lebka, jednorožec a žabka. Těšte se v novém roce na hodiny IKT, vyzkoušíme to.