Images-loading

PRONÁJMY


    Škola disponuje tělocvičnou, kterou je možné v době po skončení vyučování a zájmových aktivit pronajímat. Tělocvična byla před 10 lety zrekonstruována, má kvalitní částečně odpruženou dřevěnou podlahu a halogenové osvětlení. To poskytuje kvalitní možnosti využití k některým sálovým sportům (volejbal, basketbal, nohejbal, florbal) k pohybovým a relaxačním cvičením, nebo i k nácviku skupinového nebo společenského tance.

Tělocvična má samostatný vchod z Procházkovy ulice a nově vybudované (v roce 2009) komfortní sociální zázemí (malé příruční uzamykatelné šatny vedle tělocvičny, prostorné šatny se sprchami a WC v suterénu pod tělocvičnou).

Pronájem k výše uvedeným aktivitám je možné uskutečnit ve všedních dnech v době od 16 do 20 hodin. O víkendech prakticky celodenně. Nájemné se sjednává na minimální dobu 60 minut. Cena pronájmu je stanovena na 200,- Kč / hodinu. Nájemní smlouvy se uzavírají na období školního roku - tj. od 1. září do 30. června. Zájem o pronájem je nejvhodnější projevit u v období od 20. srpna. .

 

Konkrétní podmínky pronájmu, volné termíny a event. další požadavky lze dohodnout s  panem Balharam, vedoucím technického úseku.