Images-loading
Miss 2013

Miss SZŠ - Miss 2013

MISS 2013

Stalo se již tradicí, že den před pololetním vysvědčením pořádá naše škola velikou celoškolní sešlost v Národním domě kultury. Smyslem  celé akce bylo pobavit se a  podpořit všechny účinkující a vystupující v tematicky zaměřeném programu volby Miss školy a ocenit ty studenty, kteří se během pololetí blýskli výborným prospěchem, úspěchy v různých  soutěžích, charitativních akcích či zaujali mimořádným činem. Také  bývá oceněna osobnost školního časopisu Krvinka. Letos máme dvě vítězky ze 4.ZL Elišku Kouřilovou a Jaňdu Schmoranzovou (již potřetí!).

Letošní téma volby Miss bylo veselé a pestré a mělo být lehkou parodií na karnevaly v Riu. Proto název "Rio de zdrávka". Chřipková epidemie sice skolila řadu účastnic a vystupujících, ale nakonec i  sedm účastnic z pěti tříd, vystupující kluci pod taktovkou Mgr. Petrskovského i ostatní vystupující  hosté předvedli výborné, zábavné a kvalitní výkony. Bylo evidentní, že se publikum, porota i hosté z Barevných domků Hajnice po celou dobu usmívali, tleskali i „řehtali" nahlas.

Je třeba vyzdvihnout odvahu soutěžících dívek, které  vždy doslova "nesou svoji kůži na trh" a já oceňuji jejich přátelský a zodpovědný přístup po celou dobu akce. Děkuji Zuzce Vajsarové z 2.ZL,  Kátě Jursíkové, Terezce Mrštíkové (I. vicemiss)  a Pavlíně Házové (II. vicemiss) z 1.ZA,  Míše Hejzlarové (Miss sympatie a Miss SZŠ) z 2.ZA, Kristýně Prouzové z 3.ZA a Lence Pejškové z 3.ZL za vzornou reprezentaci svých tříd.  Bez nich  by se naše akce jen těžko vůbec konala.

Věřím, že si všechny oceněné dívky, ale i ty, co korunku nevyhrály, užijí krásné ceny, květiny, jedinečné DVD a fotečky, neboť tato ojedinělá  zkušenost jim v budoucnu přinese krásnou vzpomínku a hrdost ve své osobní profilaci!

Prozradím Vám, že vítězky si na 6. 3. od 15:00  pozval opět nestor Klubu seniorů pan Šafařík jako vzácné hosty! A to je úžasná pocta i pro mne...     

                                                                     

FOTOGALERIE