Images-loading

Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Královéhradeckém kraji - projekt ukončen - 5. přednáška s doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc.

I v letošním školním roce naše škola pořádá v rámci Projektu na podporu přírodovědného a technického vzdělávání v Královéhradeckém kraji zajímavé přednášky se zdravotnickou tématikou. Po světoznámém kardiochirurgovi, neurochirurgovi, gynekologovi a lékaři bez hranic proběhla 24. 9. 2014 v trutnovském kině přednáška kapacity v oboru plastické chirurgie. 
Přednášejícím byl doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc. přednosta Kliniky plastické chirurgie 1. LF UK a FN Na Bulovce v Praze, vedoucí lékař kliniky Esthé, a.s. v Praze. Studenti naší školy měli možnost vyslechnout povídání o historii plastické chirurgie, rinoplastice a modelaci prsou. Přednáška byla doplněna autentickými fotografiemi z operačních výkonů a stavu po zákroku. 
Určitě jsme si všichni uvědomili, že plastická chirurgie není jen ta "zkrášlovací".

Rozhovor s docentem MUDr. Janem Měšťákem, CSc.