Images-loading

Novinky

Aktuality z dění na naší škole

Návštěva z MŠ

Zdrávka KostelecDne 20.10.2022 nás na Zdrávce  v Červeném Kostelci navštívily děti z MŠ. Nejprve zavítaly do učebny ošetřovatelství, poté do učeben zdravotnických masérů a nakonec i do učebny pro nutriční asistenty. Zde měly od nás připravený plný stůl zdravých dobrot, v podobě zeleninových pomazánek, celozrnného chleba, zeleniny a…

Přírodovědná sobota na Zdrávce

V sobotu 1. 10. se na Zdrávce konala první přírodovědná sobota pro žáky základních škol. Žáci se seznámili se sokolnictvím, programovali roboty VEX 123 a vyzkoušeli si, jak fungují elektromagnetické jevy. Děkuji kolegyním Čadové a Bubeníkové a kolegovi Rouhovi za spolupráci.M. M. 

Výsledková listina - obor DVS

Dne 29. 9. 2022 byly zveřejněny výsledky přijímacího řízení na obor Diplomovaná všeobecná sestra v denní formě studia. V přiloženém souboru najdete výsledky přijímacího řízení. Ve výsledkových listinách jsou uvedeni pouze přijati uchazeči. 

Studentky na stáži ve Finsku

Tři studentky čtvrtého ročníku oboru Praktická sestra a jedna studentka VOŠ včera odletěly na třítýdenní odbornou pracovní stáž do finské Yliviesky. Pokud chcete sledovat, jak se jim tam daří, mrkněte na instagramový účet stazvefinsku2022M. M.

"Zdrávka uklízí Trutnov"

V pátek 2. září se v budově SZŠ konaly testy společné části maturitní zkoušky - podzimní termín. Žáci tříd ZL 1. ZL 2., ZL 3., PS 1. A, PS 1. B a PS 2. A společně s učiteli využili toho, že se nemohou ve škole učit a rozhodli se pomoci s úklidem města. Zúčastnili akce „Zdrávka pomáhá uklidit Trutnov“, kterou jsme pořádali ve…

1 2 3 4 6 7 8 11 20 30 39